top of page

KOVO MĖNESĮ


1,2% bit&Byte akademijai -

labai kviečiame prisidėti prie rytojaus kūrėjų auginimo, skiriant dalį savo GPM.Šią dalį įprasminame įsigydami įvairias burtų lazdeles, padedančias vaikams dekonstruoti, pažinti ir kurti technologijas.

Kaip tai padaryti?

Trumpa VMI instrukcija štai čia.

Mūsų pavadinimas:
VšĮ Kūrybinių technologijų akademija
 

Kodas: 304099641


AČIŪ!

Kūrybingi technologai auga su bit&Byte!

Ką veikiame?

Kiekvieną šeštadienį, 33 šeštadienius per metus 7-12 metų jaunieji kūrėjai mažose grupėse dirba su mentoriais-technologijų profesionalais. Kutename kūrybiškumą, dekonstruojame technologijas, neriame į kodus, kuriame, perkuriame, atrandame, suprantame, klystame, pazirziame ir ieškome atsakymų toliau!

Šimtmecioprogramavimovalanda7.jpg

Užsiėmimai VILNIUJE

Kiekvieną šeštadienį susitinkame ir laviname savo technologinį raštingumą! Darbas mažose grupėse su mentoriais-technologijų profesionalais.

sfk02.jpg

Sourcery for Kids

„Devbridge Group“ edukacinė iniciatyva, kuri pirmoji Lietuvoje pakvietė 7-12 m. vaikus nemokamai mokytis kūrybinių technologijų ir atrasti programavimo pasaulį. Užsiėmimai vyksta Klaipėdoje, Šakiuose, Plungėje, Raseiniuose ir Kaune.

bit&Byte mokytojai

Verslo strategai, programuotojai, IT projektų vadovai, mąstytojai, sprendimų ieškotojai - žmonės iš technologijų industrijos, kurie per užsiėmimus transformuojasi į rytojaus kūrėjų mentorius.

bottom of page