Šimtmečio programavimo valanda – tai integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka visiems 7-14 metų vaikams. Ji skirta švęsti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus, pažįstant juos programavimo užduotyse.

Visus 2018-uosius – Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio metus – bit&Byte būrė žmones iš technologinių kompanijų ir jaunuosius kūrėjus su tikslu ŠVIESTI rytojaus kūrėjus apie technologijų pasaulį ir ŠVĘSTI Lietuvą kūrusius sveikus nupušėlius.

Ar galėtum padėti R.Meilutytei pagerinti Olimpinį rekordą? O S.Dariui ir S.Girėnui perskristi Atlantą? O gal sukurtum visus uždegantį lietuvių liaudies šokį? Išbandyk Šimtmečio programavimo užduotis ir tu!

 

20 000

tiek vaikų Šimtmečio programavimo valandai suburta visoje Lietuvoje

 

800

tiek mentorių prisijungė iš technologinių kompanijų – jie lankė mokyklas ir padėjo vaikams renginių metu

 

195

tiek Lietuvos miesteliuose įsikūrusių bibliotekų ir mokyklų aplankėme

 

Šimtmečio programavimo valanda aplankė 100 Lietuvos mokyklų!

Subūrėme technologus keliauti į PASIMATYMUS su mokyklomis net tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose. Pirmoje pasimatymo dalyje kalbėjome apie technologijas, kurios kuriamos lietuvių komandų. O antroje pasimatymo dalyje sėdome prie kompiuterių ir sprendėme programavimo užduotis – padėjome Liudui Mažyliui rasti Nepriklausomybės aktą Berlyno archyve ar Jurgiui Mačiūnui sukurti dar vieną šedevrą iš vardo raidžių.

Prie iniciatyvos prisijungė tech komandos iš Oberlo, BPTI, Barclays, Danske Bank, TeleSoftas, Vinted, Adform, Trafi, Bitdegree, LR Ūkio ministerijos, LRT ir kitur. AČIŪ jiems!♡

 

Šimtmečio programavimo valanda užsienio lietuvių bendruomenėse

Norėdam pažymėti Lietuvos šimtmetį ir su užsienyje įsikūrusiomis lietuvių bendruomenėse, nukeliavome į Niujorką, Čikagą, Oslą, Hamburgą ir Stokholmą, taip subūrdami 500-us rytojaus kūrėjus užsienyje!

 

Keliones rėmė:

 

bit&Byte būrelių klausimai: +370 678 84177, hello@bitbyte.lt

„Technologijų vedlių“ klausimai: +370 647 31608, vedliai@bitbyte.lt

Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17, Vilnius