23915715_2091910697703440_55154989050465

bit&Byte užsiėmimai Vilniuje

Kūrybinių technologijų užsiėmimai
7-12 metų rytojaus kūrėjams!

Kada? Kiekvieną šeštadienį (33 šeštadienių per metus).

Vieno užsiėmimo trukmė: 1 val 30 min.

Kur? Vilnius. Apie tikslią 2019-ųjų rudens sezono užsiėmimų vietą informuosime rugpjūtį.

Kiek? 50€/mėn

Ką turėti? Nešiojamą kompiuterį su pelyte.

Ko mokomės?

Scratch

Programavimo pagrindai, darbas komandoje, kūryba

Kodus dekonstruoti pradedam nuo scratch – Masačiusetso Technologijų Instituto Media Lab kurtos platformos, kuri skirta suprasti ir perprasti programavimo logiką, ugdyti bendruomeniškumą, dalinantis savo darbais bei kūrybiškumą, kuriant istorijas, animaciją, žaidimus.

micro:bit

Daiktų internetas, jutikliai, praktinis pritaikymas

micro:bit – tai mažas, bet labai daug galimybių ir atradimų suteikiantis BBC sukurtas įrenginys. 25 LED’ų matrica, altimetras, Bluetooth jungtis, 25 papildomi PIN’ai elektronikai sujungti leidžia atvaizduoti simbolius, tekstą, skaičiuoti elementus, sekti laiką ir suteikia dar kitų galimybių. Taip lavinam vaizduotę ir atrandam daiktų interneto galimybes.

Virtuali realybė

Erdviškumas, vizualizacijos, istorijos kūrimas

Virtualios realybės galimybės ir pritaikymas – beribis. Kaip kuriamos virtualios realybės produktai? Kaip tai veikia? Kokiose srityse galime pritaikyti virtualią realybę? Tai aiškinamės ir patiriame kartu su vaikais.

Animacija

Principai, planavimas, vaizduotė

Animacijų kūrimas susideda iš daug smulkių ir svarbių komponentų. Mokomės juos dekonstruoti, suprasti ir kurti – piešiame objektus, kuriame judesius ir aplinkas, kuriame istorijas ir taip mankštiname vaizduotę.

Python

Duomenų analizė, testavimas, programavimas

Python – tai pradedantiesiems labai draugiška programavimo kalba, puikiai tinkanti tinklapių kūrimui, back-end programavimui, duomenų analizei, dirbtiniam intelektui ir mokslinei kompiuterijai. Daugelis programuotojų šią kalbą taip pat pritaiko žaidimams, įrankiams, kompiuterinėms programėlėms kurti. Jau su progamavimo pagrindais susipažinę vaikai neria būtent į šios kalbos subtilybes ir galimybes.

WEB kūrimo pradmenys

Dizainas, interaktyvumas, programavimas

Kaip sukurti patogų ir funkcionalų internetinio puslapio dizainą? Kaip paversti jį ne tik informatyviu, bet ir įdomiu? Kokios yra interakcijų galimybės? Visa tai nagrinėjame kartu su vaikais.

3D modeliavimas

Prototipavimas, erdvinis matymas, spausdinimas

Projektuojame trimačius objektus virtualioje aplinkoje, taip lavindami savo erdvinį matymą, mąstymą bei gebėjmus kurti 3D žaidimus, interjerą, filmus ar kitaip išnaudoti 3D modeliavimo galimybes.

Mobiliųjų programėlių kūrimas

Prototipavimas, programavimas, logika

Dekonstruojame mobiliąsias programėles – kaip jos sukurtos? Kaip jos veikia? Kaip galime jas pagerinti? Nuo dizaino iki nuosavos programėlės sukūrimo – su vaikais pažingsniui dekontruojame tai, ką naudojame kasdien.

Kūrybinės užduotys

Fantazijos lavinimas, improvizavimas, vizionieriai

Kiekviename susitikime didžiulį dėmesį skiriame kūrybiškumo ir fantazijos lavinimui. Atsitraukę nuo kompiuterių, improvizuojame, eksperimentuojame ir įsivaizduojame. Vėliau tai, ką atrandame, perkeliame į technologines užduotis.

bit&Byte mentoriai

Verslo strategai, programuotojai, IT projektų vadovai, mąstytojai, sprendimų ieškotojai - žmonės iš technologijų industrijos, kurie per užsiėmimus transformuojasi į rytojaus kūrėjų mentorius.

Apie mus

bit&Byte būrelių klausimai:

+370 678 84177

Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17, Vilnius

„Technologijų vedlių“ klausimai:

+370 647 31608

Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17, Vilnius