top of page
TKAU Web.png
Technologinė kūryba trečiojo amžiaus universitete

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamas Bendrų jaunimo ir vyresnio amžiaus žmonių nevyriausybinių organizacijų projektas, skirtas vyresnio amžiaus žmonių gebėjimams informacinių technologijų srityje ugdyti.

Ką veikėme?

Užsiėmimuose dalyvavo 42 senjorai iš Medardo Čoboto ir Kauno Trečiojo amžiaus universitetų.

Dviejų savaičių trukmės, dešimties užsiėmimų ciklas dalyvius supažindino su programavimo, 3D modeliavimo, virtualios realybės, dirbtinio intelekto bei svetainių kūrimuo pagrindais.

TKAU14.png

„Mūsų Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai daugiausia pripratę prie gan akademinio žinių išdėstymo, formalaus bendravimo auditorijose, o šis, žaismingas ir kūrybiškumą skatinantis projektas leido pažvelgti į žinių pateikimo, akiračio plėtimo procesą kitaip, moderniau, šiuolaikiškiau ir drąsiau“. - Kauno TAU prorektorius,  Rimvydas Velykis

TKAU 12.png
Projekto tikslas

Mokymų tikslas – ne išmokyti programuoti, bet parodyti technologijas įvairiuose kontekstuose, siekiant suteikti pasitikėjimo ir laisvės atrasti technologijas kaip priemonę kurti, mažinti vyresnio amžiaus žmonių technologinę atskirtį, skatinant kūrybinį ir technologinį potencialą bei tuo pat metu tobulinant jų skaitmeninius įgūdžius.

Projekto partneriai:
Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universitetas, Kauno Trečiojo amžiaus universitetas ir bit&Byte.
TKAU 15.png
bottom of page