Dažniausiai užduodami klausimai

Bendri klausimai

Noriu užregistruoti savo vaiką į būrelį. Ką daryti? Ar turite laisvų vietų?


Užpildykite registracijos formą (čia) ir mes su Jumis susisieksime! Mokslo metų eigoje, esant poreikiui, formuojame naujas grupes. Todėl prisijungti prie užsiėmimų galima.
Kokių priemonių reikia užsiėmimams? Ar svarbūs kompiuterio parametrai?


Vaikai į kiekvieną užsiėmimą turi atsinešti nešiojamą kompiuterį su įkrovikliu ir pele. Kompiuterio parametrai nėra svarbūs. Svarbu, kad kompiuteris įsijiungtų, turėtų galimybę prisijungti prie WI-FI tinklo, kompiuteryje turi būti įdiegta Google Chrome naršyklė.
Kaip vyksta apmokėjimas už užsiėmimus?


Kiekvieno mėnesio pradžioje siunčiame naujienlaiškį. Jame rasite ir mokėjimo nuorodą. Paspaudus mokėjimo nuorodą, jūsų asmeninis mokėjimas bus sugeneruotas ir atsidarys mokėjimo langas. Suvesite savo el. paštą ir beliks tik apmokėti per Paysera platformą.
Jei praleidome užsiėmimą, ar mėnesinis mokestis mažėja?


Mėnesinis mokestis yra fiksuotas - 50 eurų per mėnesį. Per mėnesį vyksta nuo 3 iki 5 užsiėmimų. Dėl praleistų kartų mokestis nėra mažinamas.
Kaip pasivyti vaikui, jei praleidome užsiėmimą?


Jeigu praleidote užsiėmimą ir norite pasivyti – parašykite mums el.paštu hello@bitbyte.lt. Visada randame konkrečiai situacijai tinkamiausią būdą!
Ar būna namų darbai?


Namų darbų vaikams neužduodame. Tačiau kartais mentorius gali rekomenduoti pabaigti užduotį namuose ar pasipraktikuoti.
Ką vaikai mokysis visus metus? Ar mokantis antrus ar daugiau metų programa skiriasi?


Mažiausieji pradeda nuo technologinių pagrindų – programavimo logikos ir konceptų su Scratch programa ar micro:bit. Vėliau, šiek tiek pažengę, jie imasi virtualios realybės ir papildytos realybės programų kūrimo bei susipažįsta su 3D modeliavimu. Vyresni imasi sudėtingesnių programavimo užduočių, mobiliųjų programėlių, žaidimų bei animacijos kūrimo. Tačiau svarbiausia – mes mokomės nežinoti, ir to neišsigąsti, o panaudoti drąsiam smalsumui įgalinti ir mūsų galimybių ribas testuoti. Programa suskirstyta į penkis lygius, todėl lankant ne pirmus metus - ji skiriasi.
Kokiomis dienomis vyksta užsiėmimai?


Užsiėmimai vyksta visus mokslo metus, nuo rugsėjo iki gegužės pabaigos, kiekvieną šeštadienį, išskyrus švenčių dienomis. Kiekvieną mėnesį jūsų naujienlaiškyje bus patikslinta, kuriais šeštadieniais užsiėmimai vyks. Visų metų užsiėmimų tvarkaraštį galima pamatyti čia.
Turiu klausimą/pastebėjimą mentoriui dėl vaiko mokymosi/pažangos/elgesio – ką daryti?


Rašykite mums el.paštu hello@bitbyte.lt –- inicijuosime/informuosime/organizuosime pokalbį su mentoriumi ir viskuo pasirūpinsime.
Palikome kompiuterio įkroviklį/pelę/šaliką/pirštines – ką daryti?


Turime radinių krepšelį, į kurį keliauja visi palikti daiktai. Jei kažką palikote, prieikite prie administratorės šeštadienį. Skubiais atvejais skambinkite telefonu 867884177 arba rašykite el. paštu hello@bitbyte.lt.
Ar galime pritaikyti NVŠ krepšelį?


Dėl NVŠ krepšelių savivaldybė informuoja rugsėjo mėnesį, tačiau jau dabar registracijoje galite užpildyti vaiko duomenis ir jį įtrauksime į laukiančiųjų sąrašą. Gavus krepšelius juos iš karto pritaikysime.

Nuotoliniai užsiėmimai

Kaip vyksta nuotoliniai užsiėmimai?


Nuotoliniai užsiėmimai vyksta per Zoom platformą, užsiregistravus gausite savo grupės prisijungimo nuorodą ir susitikimo etiketo taisykles. Į nuotolinius užsiėmimus gali jungtis vaikai iš visos Lietuvos ar net kitų šalių (jei laikas tinkamas).
Ar nuotolinių užsiėmimų programa skiriasi nuo gyvų?


Ne, programa yra tokia pati, vaikai mažose grupėse iki 8 vaikų mokosi 1,5h, užsiėmimas susideda iš kūrybinės ir techninės dalies.
Kokia nuotolinių užsiėmimų kaina?


Užsiėmimų kaina fiksuota - 50eur mėnesiui.

Jei neradote atsakymo į savo klausimą, visada galite kreiptis į mus nurodytais kontaktais:

+370 678 84177, hello@bitbyte.lt

bit&Byte būrelių klausimai:

+370 678 84177

Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17, Vilnius

„Technologijų vedlių“ klausimai:

+370 647 31608

Vilnius Tech Park, Antakalnio g. 17, Vilnius