top of page
 • Kam skirta mentorystės programa „Technologijų vedliai“?
  Mentorystės programa „Technologijų vedliai“ skirta pradinių klasių mokytojams visoje Lietuvoje. Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, tad visai nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje esate. „Technologijų vedliai“ skirti: ✔️Stiprinti PASITIKĖJIMĄ savo gebėjimu suprasti globalius pokyčius ir perduoti tai daryti rytojaus technologijų kūrėjams – pradinių klasių mokiniams. ✔️Lavinti kūrybinių technologijų ĮGŪDŽIUS, suteikiant galimybę praktikuotis. ✔️Įgyti prieigą prie TURINIO, kuri vėliau pritaikoma darbui su mokiniais.
 • Kaip galiu užsiregistruoti mentorystės programai „Technologijų vedliai“?
  Užsiregistruoti ateinančiam sezonui sezonams (2020 m. vasaris - gegužė.) vykstantiems „Technologijų vedliai“ užsiėmimams galite čia >>
 • Kaip vyks mentorystės programa „Technologijų vedliai“?
  „Technologijų vedliai“ vyks tris kartus. 2019 vasario-gegužės mėn. 2019 rugsėjo-gruodžio mėn. 2020 vasario-gegužės mėn. Vienas mokytojas dalyvaus tik vieną kartą (t.y. 3 mėnesius). ✔️Programa prasideda gyvu susitikimu su visais dalyviais, mentoriais, bit&Byte komanda ir partneriais. ✔️Mokytojai dirba su mentoriais-technologijų profesionalais. Vienas mentorius dirba su 14 mokytojų grupe. ✔️Programa susideda iš kassavaitinių užsiėmimų (1k/sav). Išvis bus 12 praktinių užsiėmimų po 1.5 val. Programa truks 3 mėnesius. ✔️Programa sudaryta iš 4 teminių kūrybinių technologijų modulių po 3 užsiėmimus. ✔️Užsiėmimų formatas – gyvi video mokymai su praktinėmis užduotimis. ✔️Mokytojai gaus mėnesines konsultacijas 6 mėnesius po mokymų bei neterminuotą prieigą prie bit&Byte kuriamos, mokymui skirtos turinio platformos.
 • Ar turiu turėti patirties kūrybinių technologijų srityje?
  Ne, patirtis kūrybinių technologijų ar programavimo srityje nebūtina – dirbsime kartu su tiek pirmą kartą susiduriančiais, tiek ir jau patirties turinčiais mokytojais.
 • Kiek laiko reikės skirti mentorystės programai?
  Apie 4 valandas per savaitę. Kiekvieną savaitę vyks 1.5 val. trukmės užsiėmimai su mentoriais – gyvi video mokymai su praktinėmis ir kūrybinėmis užduotimis. Kitą laiką skirsite mokantis asmeniškai ir žinių taikymui klasėje.
 • Ar mentorystės programa „Technologijų vedliai“ mokama?
  Ne, dalyvavimas mentorystės programoje „Technologijų vedliai“ yra nemokamas. Programą finansuoja Google.org.
 • Ar mentorystės programos pabaigoje gausiu pažymėjimą?
  Taip, gausite akredituotos programos pažymėjimą.
 • Kokie kompiuterio reikalavimai mokytojams, dalyvaujantiems programoje?"
  Visiems, dalyvaujantiems programoje „Technologijų vedliai“, reikia: + Kompiuterio, pritaikyto vaizdo skambučiams (t.y. su kamera, garsiakalbiu ir mikrofonu). + Prieigos prie interneto.
 • Kas bus mano mentorius/ė?
  Mentorystės programos „Technologijų vedliai“ mentoriai – tai programuotojai, verslo analitikai, strategai, projektų vadovai ar kiti technologijų profesonalai iš įvairių technologinių kompanijų, kurie lydės mokytojus visos programos metu. Taip pat, jūsų mentoriai gali tapti ir mokytojai, kurie jau praėjo „Technologijų vedlių“ programą.
 • Kur kreiptis, jeigu turiu dar klausimų?"
  Rašykite į vedliai@bitbyte.lt arba skambinkite 8 647 31608 ir į viską atsakysime!

Jei neradote atsakymo į savo klausimą, visada galite kreiptis į mus nurodytais kontaktais:

+370 678 84177

hello@bitbyte.lt

bottom of page